İçeriğe atla Alt bilgiye atla

Misyonumuz

Biz, hasta, çalışan ve iş ortaklarımızın haklarını her zaman ilk sırada tutan; güvenilir, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren; modern ve çağdaş yaklaşımlarla hizmetlerimizde fark yaratan; kaliteli ve yetkin personelimizle neşeli bir hizmet anlayışı sunan; hasta merkezli bir yaklaşımla, on merkezimizde, çeyrek asrı aşkın süredir, 300’den fazla çalışanımızla 2000’yi aşkın hastamıza diyaliz tedavisi sağlayan bir kuruluşuz.

Vizyonumuz

Ülkemizde, nitelikli ekibimiz, kapsamlı altyapımız ve modern tedavi yöntemlerimizle hastalarımıza uluslararası standartlarda diyaliz hizmeti sunarak referans alınan bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Kalite Değerlerimiz

  • Hastalarımız için güvenilir, mahremiyete duyarlı, zamanında ve adil hizmet sunmak; etik değerlere bağlı ve her zaman güleryüzlü olmak.
  • Çalışanlarımız için adil, onların sürekli gelişimini destekleyen ve bu süreçte onları aktif bir şekilde dahil eden bir yapı oluşturmak.
  • İş ortaklarımız için güvenilir ve etik davranmak.
  • Tedavi hizmetlerimiz için tüm hastalarımıza uluslararası standartlarda tedavi sağlamak, bu tedaviyi kişiye özel hale getirmek, sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.
idm istanbul diyaliz merkezi
bize ulaşın

İletişim Bilgileri

Randevu ve bilgi almak için bizimle iletişim formu üzerinden iletişime geçebilir veya size en yakın şubeyi arayabilirsiniz.

    [recaptcha]

    telefon
    whatsapp